Amsterdamseweg 369 A
- 100 m2
- 330 m3
- E
Over de woning
Omschrijving
Ruime 4-kamer maisonnette van 100 mยฒ met eigen berging. Deze woning biedt veel leefruimte en is ideaal voor gezinnen of liefhebbers van ruimte. De toegang is via een gezamenlijke entree, en het appartement heeft uitstekende Schipholisolatie voor een comfortabele temperatuur en een rustige omgeving.
In de nabije omgeving vind je het Amsterdamse Bos, parken, supermarkten, buurtwinkels, terrasjes en sportverenigingen. Het is centraal gelegen met goede verbindingen naar openbaar vervoer en uitvalswegen zoals de A9 en A10. Hierdoor ben je snel in het Stadshart van Amstelveen of het Leidseplein in Amsterdam.
Eerste verdieping:
Bij binnenkomst op de eerste verdieping tref je een uitnodigende overloop aan. Hier vind je een apart toilet voor extra gemak. De badkamer is voorzien van een comfortabel douche en een wastafel. De riante woonkamer biedt een royale ruimte om te ontspannen en beschikt over een toegang tot het balkon, ideaal voor het genieten van een frisse lucht of een kop koffie. De ruime keuken is uitgerust met inbouwapparatuur, perfect voor het bereiden van heerlijke maaltijden.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping begint de overloop, die toegang biedt tot drie slaapkamers. Aan de achterzijde van het huis bevindt zich een slaapkamer met een dakkapel, die zorgt voor een aangename lichtinval. Daarnaast is er nog een slaapkamer aan de achterzijde met een praktische inbouwkast. Aan de voorzijde vind je een ruime slaapkamer, eveneens met een dakkapel en een inbouwkast, die veel opbergruimte biedt.
Tot slot is er een handige berging achter de woning voor extra opslagruimte.
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1948
Woonoppervlak 100 mยฒ
Dubbele beglazing
Energielabel E
Servicekosten โฌ 70,58
Afzonderlijke schuur circa 4 mยฒ
Oplevering in overleg (kan snel)
Details
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Bouwjaar 1948
- Aanvaarding In overleg
- Aantal kamers 4
- Aantal slaapkamers 3
- Aantal badkamers 1
- Badkamer voorzieningen Douche, wastafel, wastafelmeubel
- Isolatie Dubbel glas
- Soort Verwarming Cv ketel
- Ketel gas/olie Gas
- Ketel eigendom Eigendom
- Energielabel E
- Woonoppervlakte 100 m2
- Parkeerfaciliteit Openbaar parkeren

Meer informatie?
Herman de Jonge denkt graag met je mee.

Media
Afbeeldingen
In de buurt
Wat zit er in de buurt?
Toon mij
Resultaten
